KONST / Litografier / Färglitografi 12213058
nr 1221 3058
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Marin. Signerad, numrerad 13/350. Motivet: 35x45 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:44:47
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)